BALUSTRADY SZKLANE

W dzisiejszych czasach w wystroju wnętrz dominuje nowoczesny styl. Ogromne ilości matowych metali i przejrzystego szkła – to właśnie na to panuje moda. Jeżeli więc decydują się Państwo podążać za nowinkami, powinno się tego trzymać w każdym elemencie, zarówno tym dużym, jak i przy szczegółach. Nie powinno się łączyć modernistycznego stylu z typowym antykiem. Skoro należy poruszać się w granicach jednego stylu, w jaki sposób ogrodzić i zabezpieczyć balkon, czy też schody? Rozwiązaniem są balustrady szklane. Są one coraz powszechniej stosowane i cały czas zyskują kolejnych zwolenników. Łatwe w czyszczeniu, schludne, przyciągające wzrok – takie cechy powinien posiadać każdy element wystroju wnętrza.

Wykonanie balustrady nie jest jednak łatwe. Z tym zadaniem poradzi sobie tylko doskonale wykwalifikowany szklarz. Na szczęście, na terenie miasta Poznań działa nasz zakład szklarski, który zatrudnia tylko najlepszych.

Po wykonaniu tej dużej dekoracji nie powinno się jeszcze spocząć na laurach. Pozostaje bowiem montaż. Jak pewnie się Państwo domyślają, z racji dużych rozmiarów i wielu elementów, zamontować balustrady szklane jest dosyć ciężko. Jeśli jednak wszystko zostanie zakończone powodzeniem, klient dostaje piękne wnętrze, wspaniale wykończone, zabezpieczone przed czyimś upadkiem w wyniku zagapienia i nieuwagi, co jest warte każdego wysiłku, jakiego podejmują się nasi szklarze zarówno tworząc i obrabiając, jak i przeprowadzając montaż balustrady szklanej. Nasze doświadczenie w tym temacie, ilość dotychczas przeprowadzonych realizacji i zadowolonych z naszych usług klientów to dla Państwa najlepsza gwarancja jakości.

zobacz także