MONTAŻ SZYB - Szybko i sprawnie.

- Bezpłatny dojazd do Klienta,

- Usunięcie szkody w ciągu 1h,

- Profesjonalna wymiana.

 

Wybita szyba? Remont domu? Wzmacnianie zabezpieczeń przed potencjalnymi złodziejami? Narodziny dziecka i obawa przed jego skaleczeniem? Nieważne z jakich powodów wstawiają Państwo nowe szyby, czy też wymieniają stare. Istotne jest to, że potrzebne do tego są osoby takie jak nasz szklarz. Na terenie Poznania jesteśmy jedną z firm o największym doświadczeniu w zakresie najróżniejszych zleceń dotyczących trudnej obróbki szkła, czy też tak prostej pozornie czynności, jaką jest montaż szyb. Posiadamy najlepszych fachowców, dzięki którym rzetelnie wykonamy każde zadanie, jakie powierzy nam klient.

Zdajemy sobie sprawę, że od jakości świadczonych przez nas usług zależy bezpieczeństwo osób, które nam zaufały. Dla przykładu, montaż szyb antywłamaniowych to całkiem niełatwe zadanie. Na dodatek robimy to po to, by nasi klienci mogli czuć się w swoim domu, czy też mieszkaniu spokojnie i żyć bez stresów związanych z ryzykiem dostania się do domu osoby niepożądanej, zazwyczaj nieprzyjaźnie nastawionej do domowników. To spora odpowiedzialność, której jesteśmy całkowicie świadomi.

Jeżeli natomiast nie ma powodów do obaw o życie swoje i swojej rodziny, na przykład dlatego, że w budynku zamontowano już odpowiednie okna utrudniające życie drobnym złodziejaszkom, może warto zainteresować się oszczędnością? Jak wiele osób wie z doświadczenia w różnego rodzaju biznesach, lub też zwyczajnie się domyśla, najłatwiejszą drogą do zdobycia większej ilości pieniędzy jest... cięcie kosztów. W przypadku rozprawiania o ognisku domowym oczywiście nie chodzi w żadnym wypadku o zwolnienia i zmniejszanie ilości etatów. Mowa tu o ograniczeniu do minimum kosztów utrzymania budynku, takich jak chociażby ogrzewanie. Najprostszym z nich jest montaż szyb zespolonych, które poprzez zastosowanie technologii połączenia kilku warstw szkła pozwala na ograniczenie strat ciepła. Na logikę rzecz biorąc spowoduje to, że do skutecznego ocieplenia pomieszczeń mieszkalnych wystarczy mniejsza ilość energii, co ciągnie za sobą mniejsze wydatki. Na szczęście na terenie miasta Poznań nasi świetni szklarze poradzą sobie z tego typu zadaniem śpiewająco. Z zaoszczędzonymi w ten sposób pieniędzmi zrobią Państwo co zechcą.

Innym powodem, dla którego warto do nas dzwonić jest bezpieczeństwo domowników i osób korzystających z danego budynku. W jaki sposób łączą się słowa „szkło” i „bezpieczeństwo”? Otóż, szkło bywa niebezpieczne. Zwłaszcza stłuczone, o co nietrudno w dzisiejszych czasach, gdzie dominuje pośpiech i łatwo o brak należytej uwagi. Montaż szyb bezpiecznych może rozwiązać ten frustrujący problem. Takie szyby w przypadku ich uszkodzenia, w przeciwieństwie do tych wykonanych ze szkła tradycyjnego, nie zamieniają się w stertę niebezpiecznych, ostrych kawałków, które zdają się tylko czekać na okazję do wbicia się w ludzką skórę.

zobacz także