PIASKOWANIE SZKŁA

- Krótki termin realizacji zlecenia,

- Konkurencyjne ceny,

- Liczne realizacje.

 

"Glasbud” świadczy szeroko pojęte usługi związane z obróbką, wykonaniem i montażem szyb, luster, czy szklanych tafli. Większości ludzi jednak nie mówi to nic poza ograniczeniem się do wymiany uszkodzonej, rozbitej szyby, czy montażu nowej. Ewentualnie uwzględnia się też precyzyjne przycinanie szkła i luster do pożądanych wymiarów. Każdy nasz szklarz potrafi jednak znacznie więcej. Obrabiając szkło można nadać mu prawie dowolny kształt, rozmiar, kontur, to jest oczywiste.

U nas w zakładzie zlokalizowanym na terenie miasta Poznań można też zamówić piaskowanie szkła. W dużym uproszczeniu polega to na bombardowaniu tafli ziarenkami piasku pod dużym ciśnieniem, co nadaje jej matowe wykończenie. Oprócz uczynienia szyby nieprzejrzystą, co przydaje się, gdy stosuje się ją drzwiach do łazienki lub sypialni, piaskowanie daje inne możliwości. Można stworzyć dowolny, matowy wzór na przejrzystej tafli albo odwrotnie, przejrzysty wzór na szkle matowym. Nie trzeba nikomu mówić, jak wielkie pole do popisu daje to zarówno klientom jak i szklarzowi.

Ilość dostępnych wzorów, kształtów, rozmiarów jest ogromna. Zleceniodawca nie musi się ograniczać w pomysłach, gdyż jak wspomniano już w tekście, zatrudniani w naszej firmie fachowcy są świetni w swoim zawodzie. Nasz szklarz bez cienia wątpliwości wykona na zlecenie dla osób nie tylko z Poznania piękną szybę, fantastycznie prezentujące się lustro, wykorzystując piasek pod ciśnieniem i inne usługi szklarskie dla osiągnięcia jak najlepszego efektu, by zadowolić klienta i uczynić go w stu procentach usatysfakcjonowanym. Wiemy bowiem doskonale, że dobre referencje od poprzednich klientów i tak zwany „marketing szeptany” to dla naszego zakładu najlepsza reklama i sposób na pozyskanie nowych doświadczeń i ciekawych zleceń.

zobacz także