SZYBY BEZPIECZNE

- Bezpłatny dojazd do Klienta,

- Bezpłatna wycena,

- Usunięcie szkody do 1h,

- Profesjonalny montaż.

 

Każdy rodzic dba najlepiej jak tylko może o bezpieczeństwo swoich dzieci i wszystkich członków rodziny. Gdy rodzi się małe dziecko, warto zastanowić się, czy dom jest dla niego przystosowany, bezpieczny podczas prób pierwszych kroków w czasie nauki chodzenia i czy dziecko nie zbije szyby i nie skaleczy się raczkując. Jeżeli znajdujecie Państwo niebezpieczne elementy i miejsca to nie powód do paniki. Rozwiązaniem jest szkło bezpieczne. Nasz szklarz z pewnością oprócz wykonania pomoże skonsultować wybór i pomóc w dostosowaniu oraz zabezpieczeniu danego miejsca.

Na czym polega fenomen szkła bezpiecznego? Otóż, jest to szkło, które w przypadku uszkodzenia nie rozpada się na wiele malutkich, często mikroskopijnych kawałeczków o ostrych krawędziach, które mogą napsuć krwi nawet dorosłemu człowiekowi. Skaleczenie bowiem nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, jakie mogą go spotkać. Warto więc chronić przed nim domowników, zwłaszcza tych najmłodszych.
W przypadku, gdy chodzi o bezpieczeństwo, ważny jest każdy szczegół. Dlatego też montaż elementu tak ważnego jak szyby bezpieczne powinno się zlecić doświadczonemu w danej kwestii fachowcowi. Chociażby takiemu jak zatrudniany w naszej firmie szklarz, który na terenie miasta Poznań bez problemu, bez zbędnych utrudnień i zaburzania codziennego życia domowników wykona montaż, zapewniając rodzicom spokojny sen, a dziecku bezpieczną przestrzeń do stopniowej nauki chodzenia, od raczkowania, przez pierwsze kroki prowadzone za rączkę aż po prawdziwe, samodzielne chodzenie. Każdy wie, że najlepiej, gdyby wszystkie te postępy nie były okupione skaleczeniami, rozbitymi szybami, wylaną krwią, płaczem i bólem, dlatego warto w mieszkaniu zamontować szyby bezpieczne.

zobacz także