SZYBY ZESPOLONE

- Bezpłatny dojazd do Klienta,

- Bezpłatna wycena,

- Usunięcie szkody do 1h,

- Profesjonalny montaż.

 

Zapewne spora część społeczeństwa słyszała już o domach pasywnych. Są to domy o zdecydowanie ograniczonej utracie energii w porównaniu do tych budowanych metodą tradycyjną. Ich wybudowanie kosztuje jednak znacznie więcej i oszczędności, mimo iż znaczne, bardzo długo zwracają nadwyżkę pieniędzy włożoną w inwestycję. Dobrym pomysłem jest więc wykorzystanie niektórych, najistotniejszych elementów domu pasywnego. Jednym z nich są szyby zespolone. Szyby takie wykonuje zatrudniany w naszym zakładzie szklarz, jeden z najlepszych na terenie Poznania.

Dlaczego warto skusić się na tego typu szyby? Otóż, składają się one z kilku warstw szkła połączonych w jedną szybę. Na logikę rzecz biorąc, trzy warstwy zapewniają znacznie większą izolację termiczną przed warunkami zewnętrznymi niż jedna. To z kolei prowadzi do znacznego obniżenia zużycia energii do ogrzewania domu lub mieszkania zimą i w pozostałe zimniejsze miesiące, kiedy taka potrzeba zachodzi. Jasne jest, że obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości jest wówczas znaczące. Zwłaszcza w przypadku, gdy zimniejsza pora roku trwa około sześciu miesięcy, jak to ma miejsce w Polsce.

Ważnym aspektem jeżeli chodzi o szyby zespolone jest ich montaż. Musi być on przeprowadzony perfekcyjnie, aby zapewnić maksymalną szczelność, która przełoży się na jak największą możliwą oszczędność pieniędzy przez mieszkańców danego budynku. Szklarze w naszej firmie to osoby, dla których montowanie tego typu okien jest chlebem powszednim, robili to już mnóstwo razy, dlatego nie ma nawet mowy o jakiejkolwiek pomyłce z ich strony. Gwarantuje to najlepszy efekt, rodem z bardzo zaawansowanych technologicznie domów pasywnych cechujących się niesłychanie niską utratą energii. Przeniesienie choćby ich części do Państwa domów w postaci takiej jak na przykład szyby zespolone będzie i tak sporym krokiem naprzód.

zobacz także