WITRYNY SKLEPOWE

- Bezpłatny dojazd do Klienta,

- Naprawa uszkodzonej szyby w ciągi 1h,

- Każdy rodzaj szkła.

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Państwu zastanawiać jak wykonane i zamontowane zostały wielkie witryny sklepowe pozwalające obejrzeć już z daleka nową kolekcję ubrań w sklepie odzieżowym, czy też wystawiany sprzęt sportowy w sklepie przeznaczonym dla ludzi aktywnych (lub marzących o zebraniu sił i motywacji do rozpoczęcia regularnych treningów)? A może prowadzą Państwo sklep i poszukują kogoś, kto tworzy takie elementy i jednocześnie zadba o ich montaż? Jeżeli tak – strzał w dziesiątkę. Nasz szklarz wykona wszelkie usługi szklarskie, także tak skomplikowane i wymagające ogromnego doświadczenia oraz wielkich umiejętności jak stworzenie witryny.

Poznań to miasto pełne galerii handlowych, pewne jest więc, że nasz szklarz ma na swoim koncie sporo rzetelnie wykonanych tego typu zleceń. To sprawia, że usługi szklarskie oferowane przez nas są najwyższej jakości.
Dlaczego jednak witryny sklepowe są aż tak popularne? Dzięki nim potencjalni kupujący są kuszeni już z daleka, nie tylko zanim zdążą wejść do sklepu ale też zanim zdążą pomyśleć, że chcieliby do niego zajrzeć. To właśnie ta witryna, odpowiednio urządzona i zagospodarowana, pokazuje przechodniom, co w danym sklepie się znajduje i czego mogą po nim oczekiwać. Waga jej roli jest więc oczywista i nieoceniona, w końcu każdy, kto chociaż trochę ceni swój czas, nie zdecyduje się wejść do sklepu nie wiedząc, czym on się zajmuje. Gdyby nie witryna, ktoś poszukujący ubrań mógłby wstąpić przypadkiem do marketu spożywczego lub sklepu z biżuterią. Szkło jako materiał przezroczysty pozwala uniknąć takich problemów.

Pomijając wszelkie zalety takich aranżacji, montaż jest bardzo trudny. Ogromne tafle szkła to coś, z czym nie każdy szklarz da sobie radę. Na szczęście, w Poznaniu funkcjonuje nasz zakład szklarski. Zatrudnieni w nim pracownicy poradzą sobie zarówno z odpowiednią obróbką tego nowocześnie wyglądającego i modnego w dzisiejszych czasach materiału jakim jest szkło, jak i z jego montażem.

zobacz także