LUSTRA NA WYMIAR POZNAŃ

- Lustra produkcji belgijskiej powlekane teflonem,

- Na wymiar: dowolny rozmiar i kształt,

- Dowolna forma wykończenia lustra,

- Profesjonalny montaż przy użyciu kleju niewchodzącego w reakcję z powłoką teflonową,

- GWARANCJA 4 lata!

Lustra, Poznań – poznaj naszą ofertę!

Urządzając wnętrze domu czy mieszkania należy zadbać o wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły. Każdy element musi komponować się na wymiar barwnie i stylistycznie z całą resztą. Zadanie to staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy potrzebujemy czegoś o nietypowym wymiarze lub kształcie, co dzieje się często w takich miastach jak Poznań, gdzie wiele mieszkań jest stosunkowo małych i trzeba się natrudzić, by zmieścić choćby w łazience wszystko, czego potrzebuje człowiek. Z pomocą wtedy przychodzą lustra na wymiar (Poznań).

Lustra z montażem, Poznań – co nas wyróżnia?

Dobrym przykładem są lustra na wymiar (Poznań). Szklarz jest w stanie wykonać lustra każdego rozmiaru i niemal każdego kształtu. Można więc zdecydować się na wymiary niedostępne w zwykłych, popularnych marketach budowlanych. Na szczęście fachowcy zatrudnieni w naszej firmie w Poznaniu są w stanie praktycznie od ręki dociąć wszystkie lustra na wymiar tak, aby byli Państwo zadowoleni. Tak samo zresztą rzecz ma się z wszelkimi szybami. Czy chodzi o szybę, czy o lustra łazienkowe, nasi pracownicy są do dyspozycji. Dzięki nim każdy znajdzie coś dla siebie i do swojego wnętrza.

Takie elementy, jak szykowane lustra na wymiar (Poznań), nadają pomieszczeniu indywidualnego charakteru, niespotykanego nigdzie indziej. Na dodatek, aby uniknąć zniszczenia takiego spersonalizowanego elementu, nasz szklarz może zrealizować także montaż luster na wymiar w Poznaniu. Lustra z montażem Poznań to gwarancja bezpieczeństwa, dobrego wyglądu zwierciadła na ścianie w łazience klienta oraz jego stuprocentowej satysfakcji, co przecież w tym wszystkim jest dla nas zdecydowanie najważniejsze. Czy robimy lustra na wymiar w Poznaniu, czy je montujemy, czy też robimy coś zupełnie innego, dbamy właśnie o Państwa zadowolenie z wykonanej przez naszych pracowników usługi szklarskiej.

Lustra na wymiar (Poznań) pokryte teflonem – dlaczego warto?

Oferowane przez nas lustra (Poznań) wyróżniają się pokryciem powłoką teflonową, która zapewnia szereg korzystnych właściwości wpływających na trwałość wyrobu oraz łatwość w jego pielęgnacji.

Dlaczego warto wybrać lustra (Poznań) z powłoką teflonową? Teflon jest odporny na gorącą parę, a także na większość substancji chemicznych oraz rozpuszczalników. Jak więc wyraźnie widać – jest to materiał trwały, który zapewnia właściwej tafli lustra odpowiedni poziom ochrony przed uszkodzeniami.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie takie lustra w Poznaniu, które zostały pokryte wysokiej jakości teflonem, który jest nietoksyczny, a ponadto odporny na działanie grzybów oraz mikroorganizmów. Powyższe właściwości lustra wraz z estetycznym wykonaniem i montażem w Poznaniu sprawiają, że tak wielu klientów zaufało nam w tej kwestii.

Zapraszamy do kontaktu!

zobacz także