61 84 83 666 info@szklarz24h.pl

Wymiana szyb

Szybko i sprawnie.

  • Bezpłatny dojazd do Klienta,
  • Produkty najwyższej jakości,
  • Gwarancja na wykonane usługi.

Profesjonalnie i zawsze na czas

Nasz zakład szklarski specjalizuje się we wszelkich usługach związanych z obróbką i montażem szyb a także luster. Nic więc dziwnego w tym, że czynności takie jak wymiana szyb i inne jej pokroju to dla nas chleb powszedni. Równie oczywiste jest to, że ciężko jest znaleźć w całym Poznaniu i okolicach firmę , która zatrudnia fachowców z większym doświadczeniem od naszych, którzy wykonali by lepiej tego typu zadanie.

Chociaż z pozoru jest to proste zlecenie, nie stanowiące żadnego wyzwania, wcale nie musi takim być. Warto też, zwyczajnie dla własnego świętego spokoju, zaufać komuś, o kim wiemy, że tego zaufania jest wart i na sto procent go nie zawiedzie. Taką osobą jest każdy zatrudniony w firmie „Glasbud” szklarz. Niezależnie czy ma to być wymiana szyb antywłamaniowych, gdzie na pracowniku spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo budynku i zabezpieczenie go na ewentualność próby rabunkowej. Poznań to bowiem duże miasto i nie wiadomo, na jaką próbę wystawiona zostanie montowana szyba.

Od naszego pracownika i jego umiejętności, w przypadku gdy zlecona zostanie wymiana szyb zespolonych spoczywa kondycja finansowa naszego klienta. Wszystko musi być doskonale wymiarowane i uszczelnione, aby kilkuwarstwowa szyba spełniła swoją funkcję i zapewniła wolniejsze nagrzewanie się pomieszczeń latem oraz w szczególności mniejsze wychłodzenie pomieszczeń zimą, która zwłaszcza w Poznaniu potrafi dać się we znaki zmarzniętym obywatelom i ich wykończonym ciągłym ogrzewaniem mieszkań i domów portfelom.

Profesjonalizm i kompleksowe usługi szklarskie - szklarz Poznań

Nasz zakład szklarski Poznań „Glasbud” s.c. działa nieprzerwanie od 1995 roku. Oferujemy pełen profesjonalizm i kompleksowe usługi szklarskie. Poznań to miasto gdzie dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie, nasi szklarze są w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych klientów, niezależnie od tego, jakie usługi szklarskie są wymagane. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje państwowe oraz przedsiębiorstwa. Nasz zakład szklarski działa głównie w obrębie Poznania, jednak chętnie obsługujemy klientów także z okolic.

Kontakt

Email: info@szklarz24h.pl

Telefony całodobowe
Tel. (61) 84 83 666
Tel. +48 601 780 969
Tel. +48 511 222 212

Preferowane godziny kontaktu:
poniedziałek - piątek 07:00 - 17:00

Dane firmowe

Firma usługowa GLASBUD S.C.

ul.Sobotecka 47
60-161 Poznań

NIP: 7811811948
REGON: 300734276

Dojazd