WYMIANA SZYB - Realizacja w 1h.

- Bezpłatny dojazd do Klienta,

- Produkty najwyższej jakości,

- Gwarancja na wykonane usługi.

 

Nasz zakład szklarski specjalizuje się we wszelkich usługach związanych z obróbką i montażem szyb a także luster. Nic więc dziwnego w tym, że czynności takie jak wymiana szyb i inne jej pokroju to dla nas chleb powszedni. Równie oczywiste jest to, że ciężko jest znaleźć w całym Poznaniu i okolicach firmę , która zatrudnia fachowców z większym doświadczeniem od naszych, którzy wykonali by lepiej tego typu zadanie.

Chociaż z pozoru jest to proste zlecenie, nie stanowiące żadnego wyzwania, wcale nie musi takim być. Warto też, zwyczajnie dla własnego świętego spokoju, zaufać komuś, o kim wiemy, że tego zaufania jest wart i na sto procent go nie zawiedzie. Taką osobą jest każdy zatrudniony w firmie „Glasbud” szklarz. Niezależnie czy ma to być wymiana szyb antywłamaniowych, gdzie na pracowniku spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo budynku i zabezpieczenie go na ewentualność próby rabunkowej. Poznań to bowiem duże miasto i nie wiadomo, na jaką próbę wystawiona zostanie montowana szyba.
Od naszego pracownika i jego umiejętności, w przypadku gdy zlecona zostanie wymiana szyb zespolonych spoczywa kondycja finansowa naszego klienta. Wszystko musi być doskonale wymiarowane i uszczelnione, aby kilkuwarstwowa szyba spełniła swoją funkcję i zapewniła wolniejsze nagrzewanie się pomieszczeń latem oraz w szczególności mniejsze wychłodzenie pomieszczeń zimą, która zwłaszcza w Poznaniu potrafi dać się we znaki zmarzniętym obywatelom i ich wykończonym ciągłym ogrzewaniem mieszkań i domów portfelom.

 

zobacz także