61 84 83 666 info@szklarz24h.pl
  • Zyskaj nowoczesne i eleganckie wnętrze dzięki profesjonalnemu montażowi luster w Poznaniu i nie tylko.
  • Oferujemy szeroki wybór luster z Poznania w różnych kształtach i rozmiarach, dopasowanych do Twojego stylu i wnętrza.
  • Dzięki konkurencyjnym cenom i terminowości realizacji zamówienia z nami zyskasz wysoką jakość usług przy minimalnych kosztach i czasie oczekiwania.

Profesjonalny montaż luster na terenie Poznania

Montaż luster (Poznań) to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę szklarską. Oferujemy profesjonalny montaż luster na terenie Poznania i okolic.

Nasza oferta dotyczy montażu luster w Poznaniu w różnych pomieszczeniach, takich jak łazienki, sypialnie, przedpokoje czy salony. W zależności od preferencji klienta, proponujemy lustra prostokątne, kwadratowe, okrągłe lub o innych nietypowych kształtach, w różnych rozmiarach i grubościach.

Nasza kadra to wykwalifikowani szklarze, którzy posiadają duże doświadczenie w montażu luster. Poznań to miasto, gdzie możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usługi oraz bezpieczeństwo podczas montażu.

Przed przystąpieniem do montażu, nasz zespół dokładnie sprawdza warunki techniczne, na których będzie montowane lustro, takie jak rodzaj i jakość powierzchni, odległość od ścian czy innych przeszkód. Dzięki temu mamy pewność, że lustro zostanie zamontowane w bezpieczny i stabilny sposób.

Oprócz montażu luster (Poznań), oferujemy także doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego lustra oraz jego stylu, tak aby idealnie pasowało do stylu i charakteru wnętrza.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminowość realizacji zamówień. Naszym celem jest zadowolenie klienta i dostarczenie mu produktu i usługi najwyższej jakości.

Lustra Poznań – poznaj naszą ofertę!

Urządzając wnętrze domu czy mieszkania należy zadbać o wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły. Każdy element musi komponować się na wymiar barwnie i stylistycznie z całą resztą. Zadanie to staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy potrzebujemy czegoś o nietypowym wymiarze lub kształcie, co dzieje się często w takich miastach jak Poznań, gdzie wiele mieszkań jest stosunkowo małych i trzeba się natrudzić, by zmieścić choćby w łazience wszystko, czego potrzebuje człowiek.

Lustra z montażem Poznań – co nas wyróżnia?

Dobrym przykładem są lustra na wymiar (Poznań). Szklarz jest w stanie wykonać lustra każdego rozmiaru i niemal każdego kształtu. Można więc zdecydować się na wymiary niedostępne w zwykłych, popularnych marketach budowlanych. Na szczęście fachowcy zatrudnieni w naszej firmie są w stanie praktycznie od ręki dociąć wszystkie lustra na wymiar tak, aby byli Państwo zadowoleni. Tak samo zresztą rzecz ma się z wszelkimi szybami. Czy chodzi o szybę, czy o lustra łazienkowe, nasi pracownicy są do dyspozycji. Dzięki nim każdy znajdzie coś dla siebie i do swojego wnętrza.

Takie elementy, jak szykowane lustra na wymiar z Poznania, nadają pomieszczeniu indywidualnego charakteru, niespotykanego nigdzie indziej. Na dodatek, aby uniknąć zniszczenia takiego spersonalizowanego elementu, nasz szklarz może zrealizować także montaż luster na wymiar. Jest to gwarancja bezpieczeństwa, dobrego wyglądu zwierciadła na ścianie w łazience klienta oraz jego stuprocentowej satysfakcji, co przecież w tym wszystkim jest dla nas zdecydowanie najważniejsze. Czy robimy lustra na wymiar w Poznaniu, czy je montujemy, czy też robimy coś zupełnie innego, dbamy właśnie o Państwa zadowolenie z wykonanej przez naszych pracowników usługi szklarskiej.

Lustra na wymiar Poznań, pokryte teflonem – dlaczego warto?

Oferowane przez nas lustra (Poznań) wyróżniają się pokryciem powłoką teflonową, która zapewnia szereg korzystnych właściwości wpływających na trwałość wyrobu oraz łatwość w jego pielęgnacji.

Teflon jest odporny na gorącą parę, a także na większość substancji chemicznych oraz rozpuszczalników. Jak więc wyraźnie widać – jest to materiał trwały, który zapewnia właściwej tafli lustra odpowiedni poziom ochrony przed uszkodzeniami

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie takie lustra (Poznań), które zostały pokryte wysokiej jakości teflonem, który jest nietoksyczny, a ponadto odporny na działanie grzybów oraz mikroorganizmów. Powyższe właściwości lustra wraz z estetycznym wykonaniem sprawiają, że tak wielu klientów zaufało nam w tej kwestii.

Profesjonalizm i kompleksowe usługi szklarskie - szklarz Poznań

Nasz zakład szklarski Poznań „Glasbud” s.c. działa nieprzerwanie od 1995 roku. Oferujemy pełen profesjonalizm i kompleksowe usługi szklarskie. Poznań to miasto gdzie dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie, nasi szklarze są w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych klientów, niezależnie od tego, jakie usługi szklarskie są wymagane. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje państwowe oraz przedsiębiorstwa. Nasz zakład szklarski działa głównie w obrębie Poznania, jednak chętnie obsługujemy klientów także z okolic.

Kontakt

Email: info@szklarz24h.pl

Telefony całodobowe
Tel. (61) 84 83 666
Tel. +48 601 780 969
Tel. +48 511 222 212

Preferowane godziny kontaktu:
poniedziałek - piątek 07:00 - 17:00

Dane firmowe

Firma usługowa GLASBUD S.C.

ul.Sobotecka 47
60-161 Poznań

NIP: 7811811948
REGON: 300734276

Dojazd