61 84 83 666 info@szklarz24h.pl

Wiercenie w szkle

Szybko i sprawnie.

  • Wykonujemy otwory w szkle bez ryzyka uszkodzenia.
  • Dodaj wytrzymałości swojemu szkłu dzięki profesjonalnemu wierceniu.
  • Zaufaj naszym doświadczonym szklarzom z Poznania.
  • Nie ryzykuj – powierz wiercenie w szkle specjalistom.

Wykonujemy otwory w szkle bez ryzyka uszkodzenia.

Często w szklanej tafli przeznaczonej do nietypowych miejsc i zastosowań trzeba wywiercić otwory. Odpowiednio wykonane tego typu usługi szklarskie nie naruszają w żaden sposób struktury szkła w pozostałej części. Dodatkowo takie wiercenia mogą odprężyć szkło zwiększając jego wytrzymałość. Nasz szklarz w zakładzie na terenie miasta Poznań wykona takie zlecenie niemalże od ręki. W jego przypadku nie ma mowy o popełnieniu nieodwracalnego błędu zakończonego rozpadnięciem się nierzadko drogiej tafli na drobne kawałki. Jeżeli jednak zabiorą się Państwo za to sami lub też powierzą to osobom niedoświadczonym, może się to skończyć w sposób właśnie taki jak opisano powyżej, gdyż wiercenie w szkle to niełatwa sztuka.

Jeżeli potrzebujecie więc Państwo kilku otworów w szybie, potrzebnych do montażu, lub w innym, bliżej niesprecyzowanym celu, nasz szklarz to najlepszy wybór w miejscu takim jak Poznań. Posiadamy najlepszych fachowców i nowoczesne narzędzia, dzięki czemu zarówno wiercenie w szkle jak i inne usługi szklarskie (opisane w innych zakładkach: montaż, wymiana, piaskowanie, fazowanie, szlifowanie i inne) to dla nas i naszych pracowników bułka z masłem.

Profesjonalizm i kompleksowe usługi szklarskie - szklarz Poznań

Nasz zakład szklarski Poznań „Glasbud” s.c. działa nieprzerwanie od 1995 roku. Oferujemy pełen profesjonalizm i kompleksowe usługi szklarskie. Poznań to miasto gdzie dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie, nasi szklarze są w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych klientów, niezależnie od tego, jakie usługi szklarskie są wymagane. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje państwowe oraz przedsiębiorstwa. Nasz zakład szklarski działa głównie w obrębie Poznania, jednak chętnie obsługujemy klientów także z okolic.

Kontakt

Email: info@szklarz24h.pl

Telefony całodobowe
Tel. (61) 84 83 666
Tel. +48 601 780 969
Tel. +48 511 222 212

Preferowane godziny kontaktu:
poniedziałek - piątek 07:00 - 17:00

Dane firmowe

Firma usługowa GLASBUD S.C.

ul.Sobotecka 47
60-161 Poznań

NIP: 7811811948
REGON: 300734276

Dojazd