Zakład usług szklarskich w Poznaniu zaprasza

Zakład Szklarski „Glasbud” s.c. funkcjonuje na poznańskim rynku usług od 1995 roku. Zajmujemy się usługami szklarskimi, które obejmują wszelkie obróbki szkła, luster a także ich montaż, czy wymiana. W ciągu wieloletniej działalności firmy podjęliśmy się wielu różnorodnych zleceń niezbędnych do nabrania odpowiedniego doświadczenia, które pozwala nam oferować tak szeroki wachlarz usług, na który składa się przede wszystkim:

  • 24-godzinne pogotowie szklarskie  (nasz szklarz zajmie się usunięciem problemu w przeciągu około jednej godziny),
  • montaż szyb (zwykłych, antywłamaniowych, zespolonych, bezpiecznych, giętych),
  • naprawa i wymiana szyb,
  • kompleksowa obróbka szkła (piaskowanie, szlifowanie, polerowanie, fazowanie, wiercenie),
  • przycinanie szkła na wymiar (zarówno szyb jak i luster),
  • realizacja oraz późniejszy montaż projektów na wymiar (ścianki szklane, kabiny prysznicowe, balustrady szklane, kolorowe dekoracje ze szkła),
  • hartowanie szkła,
  • wszelkie pozostałe zlecenia obejmujące usługi szklarskie.

 

Każdą z oferowanych usług nasi szklarze dopasowują do potrzeb konkretnego klienta i jego zamówienia. Obszar naszego działania to Poznań i okolice. W zależności od szczegółów i wymagań, prace wykonujemy w naszym zakładzie albo dojeżdżamy do klienta. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybę wybitą przez grające w piłkę dzieci, czy potrzebne jest szkło do wykończenia budynku lub też lustro o nietypowym rozmiarze, nasz zakład szklarski z pewnością spełni wszelkie oczekiwania, i świadcząc profesjonalne usługi szklarskie zadowoli zleceniodawcę w stu procentach. Nasi pracownicy to ludzie z wieloletnim stażem w obróbce szkła, co gwarantuje solidność.

Nasz profesjonalizm, ogromne doświadczenie i rzetelna praca zaowocowały docenieniem przez wielu różnorakich zleceniodawców, zarówno osób prywatnych jak i dużych firm handlowych oraz instytucji państwowych takich jak szkoły, zarówno na terenie miasta Poznań jak i poza nim. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług szklarskich.

zobacz także