POGOTOWIE SZKLARSKIE 24 h. POZNAŃ - 61 84 83 666

 

Nasza firma prowadzi 24-godzinne pogotowie szklarskie na terenie miasta Poznań. Jeżeli potrzebują Państwo natychmiastowej pomocy z rozbitym szkłem (na przykład szybą w drzwiach frontowych, oknem, witryną sklepową) wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a niezależnie od pory roku, dnia, godziny i aktualnej pogody, nasz szklarz w czasie około jednej godziny dokona oceny sytuacji i podejmie się naprawy. Nasi klienci już nigdy więcej nie będą musieli walczyć z rozbitym oknem w zimny dzień aż do poranka, gdy większość zakładów zajmujących się tego typu usterkami zacznie pracę. Nasz zakład szklarski dostępny jest do Waszej dyspozycji całą dobę, każdego dnia tygodnia, cały tydzień, przez wszystkie 365 dni w roku w ramach pogotowania szklarskiego w Poznaniu!

Niektórzy ludzie mogą uważać, że oferowanie takiej usługi jest bezcelowe. Otóż, nic bardziej mylnego. Wystarczy wyobrazić sobie kilka prostych sytuacji, które mogą przydarzyć się dosłownie każdemu. Pierwsza z nich dotyka głównie ludzi żyjących w większych miastach, takich jak Poznań. Nierzadko w blokach mieszkalnych, czy też kamienicach na klatkę schodową dostać się może praktycznie każdy. Może się to skończyć tak, iż taka osoba, niezamieszkała w danym budynku, wybije szybę, chociażby do czyjegoś mieszkania, lub też w jednym z okien na klatce. O ile w okresie wysokich temperatur taki problem może poczekać do rana, lub nawet kilka dni (w przypadku niefrasobliwej administracji budynku nawet tygodni) o tyle w czasie mroźnej zimy (de facto trwającej w Polsce całkiem długo) trzeba działać natychmiastowo, szklarze muszą pojawić się jak najszybciej, aby pozbyć się usterki zanim chłód ogarnie zarówno teren klatki schodowej jak i mieszkania lokatorów.

Kolejną z takich sytuacji, gdy interwencja osoby takiej jak szklarz jest potrzebna, przeważnie na obrzeżach Poznania jest wybita szyba w drzwiach frontowych domu. Gdy późnym wieczorem przytrafi się nieszczęśliwy wypadek opłakany w skutkach, nikt nie chce czekać do świtu, bo może to zwyczajnie grozić banalnie prostym w obliczu w takiej sytuacji włamaniem i straceniem dobytku.

Jak widać na opisanych powyżej przykładach, świadczenie 24-godzinnego pogotowia szklarskiego w zakresie wymiany, montażu szyb pozwala w jakimś stopniu uniknąć ryzyka zostania ofiarą rabunku, stresu, zmarznięcia, przeziębienia i wystąpienia wielu innych nieprzyjemnych dla człowieka okoliczności.

To właśnie dla osób doświadczających właśnie takich awaryjnych sytuacji prowadzimy nasze pogotowie szklarskie. Nikomu oczywiście nie życzymy doświadczenia takiego problemu, aczkolwiek jeżeli już tak się stanie, że natychmiastowa pomoc będzie potrzebna, jesteśmy do usług w każdej chwili.

zobacz także